Gumené hadice

Gumené hadice sa vyznačujú nižšou cenou a širokou škálou použitia. Je možné si ich objednať hotové s požadovanými koncovkami, alebo aj celú rolku (cca 40m) a odtiaľ si odrezávať požadované dĺžky.

Bezpečnosť vo vašich rukách

Hadice je možné aj svojpomocne osadiť prírubou, alebo rôznymi armatúrami.

Dodávajú sa vo svetlostiach DN10 po DN150, špeciálne až po DN300. Sú elektricky vodivé.

Hadice ELAFLEX sú vždy tá správna voľba. Keďže sa používajú na nebezpečné médiá, zodpovednosť za výber je na prevádzkovateľovi. Hadice ELAFLEX sa vyznačujú prémiovou kvalitou. Nedostanete len bezmenné hadice od jedného výrobcu označené vždy inou značkou.

Veľké zásoby hadíc obsahujú všetky bežne používané typy hadíc vo veľkostiach od DN9 až do DN200 pre médiá na ropnej báze, kvapalný propán, farmaceutické a potravinárske produkty.

Tieto zásoby umožňujú znížiť dodaciu lehotu na minimum.

Naše služby: kompletná zostava hadice

Existujú tri podmienky pre funkčnú hadicovú zostavu: vhodnosť a kvalita komponentov, vzájomná kompatibilita a profesionálna montáž.

Zaručíme, že zákazník dostane vhodnú kombináciu hadice a spojky – nielen komponenty pre samostatnú montáž, ale priamo zmontovanú zostavu.

Po konzultácii alebo na základe vašej špecifikácie sa postaráme aj o ostatné – odstrihnutie hadice na potrebnú dĺžku, montáž hadice a svoriek, montáž príslušenstva, testovanie (el. vodivosť a podľa potreby tlaková skúška), doplnkové označenie, kontrola kvality, vystavenie skúšobných certifikátov. Spoločnosť ELAFLEX je certifikovaná na vydávanie prehlásenia o zhode podľa európskej smernice o tlakových zariadeniach. Hadice sú pred vyexpedovaním označené podľa štandardnej špecifikácie a prejdú finálnou kontrolou kvality.

Príslušenstvo: Za účelom ochrany pred vytváraním slučiek, pred abráziou, krútením a teplom je možné dodať rôzne príslušenstvo, ktoré môže predĺžiť prevádzkovú životnosť hadicovej zostavy.

Na vyžiadanie je možné tiež doplniť označenie podľa požiadaviek zákazníka.

Zastúpenia v SR

Svoju dôveru do našich rúk zverilo takmer 20 značiek, ktoré výhradne zastupujeme na Slovenskom trhu.
Zobraziť viac

Najnovšie aktuality

Zobraziť všetky aktuality